IP COMP

Hľadať


Aktualizované


Prejdi na obsah

Pečiatky

Objednajte si u nás pečiatkový štočok

Objednajte si u nás pečiatku

Objednajte si u nás pečiatku + štočok

Účtovníctvo, mzdy, skladové hospodárstvo

Obchodné podmienky

Výrobu pečiatkových štočkov realizujeme na vlastnom laserovom zariadení. Najnovšia laserová technológia umožňuje dosahovať najlepšie výsledky v kvalite výroby štočkov. Obvyklá doba dodania od zadania objednávky je 24 hodín. V prípade potreby vieme vyrobiť štočok už do 1 hodiny. V predajni máme skladom rôzne druhy pečiatok v rôznych farbách. Náš odborný personál vám poradí aký druh pečiatky si máte vybrať, tak aby bola pečiatka prehľadná a čitateľná.
Jednou z činností firmy IP COMP. je výroba pečiatok a štočkov do pečiatkových strojčekov firmy Shiny.

V prípade objednávky väčšieho počtu pečiatok vám ponúkame množstevné zľavy - od 5% do 10%.

Firma Ing. Peter Kollár - IP COMP si vyhradzuje právo overiť údaje a v prípade ich zneužívania zo strany objednávateľa toto nahlásiť príslušným orgánom. V prípade objednávky pečiatok štátnych organizácii a iných inštitúcii, na ktoré je nutné povolenie, vyžadujeme potvrdenú objednávku zaslanú poštou alebo osobne. V tomto prípade objednávka zaslaná e-mailom nebude akceptovaná.
Uzatváranie objednávok pri doručení do 24 hodín vrátane schválenia návrhu je v pracovných dňoch vždy do 13:00.

Pracovná doba: Pondelok - Piatok od 9:00 - 17:00.

Prevádzkovateľ: Ing. Peter Kollár - IP COMP., Popradská 8, 064 01 Stará Ľubovňa, IČO: 37683420, IČ DPH: SK1020003622, Tel.: 052 2388222, Email.: - vyplňte formulár v sekcii kontakty
Postup objednávky
1.vyberte si či chcete objednať len štočok, pečiatku alebo kompletnú pečiatku ( štočok + pečiatka ) a podľa toho kliknite na daný obrázok
potom vyplňte daný formulár, v prípade vlasných požiadaviek ( orámovanie, číslovanie..) ich prosím uveďte v pripomienkach.
V prípade, že vám uvedený formát nebude vyhovovať máte možnosť irloženia vlastného návrh, u ktorý vám zašleme e-mailom na odsúhlasenie.

3. Potvrdenie objednávky: Týmto krokom ďalej potvrdzujete správnosť všetkých údajov a PREHLASUJETE, že údaje sú pravdivé a nebudú zneužité.

V prípade objednania tovaru na DOBIERKU, ktorý sa vyrába špeciálne na zákazku ( jedná sa o každý tovar, - pečiatkové štočky, menovky na dvere ),ak kupujúci odmietne tovar prevziať, vzniká kupujúcemu povinnosť zaplatiť storno poplatok vo výške 100% ceny tovaru najneskôr do 5 pracovných dní.


Pečiatky Shiny - kvalita s dobrou cenou

O nás | Kontakt | Pečiatky | Pokladne | Fiskálne tlačiarne | Menovky | Servis | Reklama | Mapa stránky


Zpäť na obsah | Späť na hlavné menu
TOPlist